Koncerty, wydarzenia, wernisaże

KLASYCZNIE

Zapraszamy Państwa do świata muzyki klasycznej, tej bardzo i mniej znanej. Dysponujemy tak bogatym repertuarem, że każdy ze słuchaczy znajdzie z pewnością coś dla siebie. Wędrujemy muzyką przez wszystkie epoki, gatunki i style w oryginalnych opracowaniach i własnych aranżacjach. Do wysłuchania naszych propozycji serdecznie zapraszamy melomanów i nie tylko.

 

W STARYM KINIE
Koncert adresowany dla publiczności, dla której niezapomniane melodie ze starego kina przywrócą wspomnienia młodości. Dedykowany również młodszym słuchaczom, którym piękna, melodyjna muzyka z przedwojennych filmów z pewnością przypadnie do gustu. Przybliżymy ją Państwu krótkim przypomnieniem treści filmów i ciekawostkami z życia aktorów. 

MUZYCZNY REJS DOOKOŁA ŚWIATA
Audycja muzyczna adresowana dla wszystkich miłośników muzyki ciekawych świata. W muzycznej podroży przedstawimy Państwu najciekawsze miejsca na kuli ziemskiej, ilustrowane graną przez nas muzyką i zdjęciami z naszych podróży. Opowiemy i zagramy na instrumentach muzycznych kolekcjonowanych przez lata. Dla ubarwienia naszych muzycznych opowieści wystąpimy w kolorowych, atrakcyjnych strojach Piratów z Karaibów.

GRAJ PIĘKNY CYGANIE
Piękne, nastrojowe ballady, romanse cygańskie, czardasze, piosenki znanych i lubianych artystów. Zapraszamy  do wysłuchania tych pięknych melodii, wprowadzających w klimat zadumy, wspomnień i refleksji. Postaramy się także poprzez nasze kostiumy, poprowadzić Państwa w zapomniany świat, gdzie błąka się jeszcze rzewny dźwięk skrzypiec z odległego, cygańskiego taboru. 

WALENTYNKI
Święty Walenty - patron zakochanych z pewnością będzie sprzyjał parom, które zechcą ten wyjątkowy dzień ubarwić piękną, nastrojową muzyką. Jeśli wybranka Twojego serca lubi romantyczny nastrój, z pewnością ten wieczór będzie długo pamiętać. Jeśli masz zamiar poprosić ją o rękę, nie znajdziesz lepszej okazji. Możesz ten piękny dzień dzielić z przyjaciółmi przy lampce wina, w przytulnej kawiarence, przy dźwiękach romantycznej muzyki, granej przez najbardziej romantyczne instrumenty - skrzypce.

KOLĘDY
Tradycyjny opłatek w firmie, zakładzie pracy, czy w gronie rodziny nie może odbyć się bez naszych przepięknych, polskich kolęd i pastorałek w tle. Coraz częściej zamiast włączać CD, wolimy posłuchać muzyków na żywo. Gwarantujemy przyjemny nastrój i niezapomniane wrażenia zgodnie z dewizą naszej firmy. 
 

Przykładowa wiązanka kolęd

( pobierz w MP3 )

Dzisiaj w Betlejem
Lulajże Jezuniu
We Wish You Merry Christmas
Jingle Bells

 

JUBILEUSZEWERNISAŻEWYSTAWY

Repertuar do uzgodnienia

 

Wieczór poezji z Zofią Kucówną - oprawa muzyczna wydarzenia:

 

Koncert inaugurujący 50 Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju. Tym razem w roli koncertmistrza Krakowskiej Orkiestry Symfonicznej. Dyryguje Olivier Diaz. Realizacja Jarosław Czyż Studio:

 

 

 

 

 

Materiały archiwalne
Materiały
archiwalne
zobacz więcej
Opinie i rekomendacje
Opinie
rekomendacje
zobacz więcej
Filmy
Nasze
Filmy
zobacz więcej
Nagrania
nasze
nagrania
nasze
nagrania
KONTAKT Z NAMI
Good Mood - [wym. gu:d mu:d] dosł. dobry nastrój, tonacja.
GoodMood Music
Małgorzata Podolak
biuro@goodmoodmusic.pl
tel.: 507 444 857
Devilart: strony internetowe